ما در سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را با هدف ارتقاء سطح علمی و جهش در فرهنگ کارآفرینی آغاز کردیم. تمامی مطالبی که در وبسایت کافه مگ عرضه می شود، از آخرین و بروز ترین محتوا های وبسایت های معتبر خارجی تهیه، تنظیم، نگارش و منتشر می شوند، شاید در نگاه اول چنین به نظر برسد که هدف ما، صرفا ارائه مطالب باشد، ولی اینگونه نیست، ما قصد داریم تا با عرضه و انتشار مفید ترین و غنی ترین مطالب در زمینه علایق شما، کمکی اندک ولو مثمر ثمر برای بالا بردن سطح دیدگاه شما عزیزان کرده باشیم.

از هر طرف اگر به کشور عزیزمان ایران نگاهی داشته باشیم، درمی یابیم که زندگی دیجیتالی، رشد چشم گیری در دهه گذشته داشته و درسال های آتی نیز خواهد داشت. ما این افتخار را داریم که این زندگی دیجیتالی را طوری به شما نشان دهیم که بتوانید زندگی دیجیتالیه خود را بسازید.

همواره از بازخورد ها و نقد و انتقاد های شما عزیزان بسیار سپاس گذاریم و این چیزی جز نهایت لطف و توجه شما دوستان به ما را نمیرساند. از طریق کانال تلگرام ما و عضویت در آن، می توانید از آخرین مطالب منتشر شده با خبر شوید و از طریق ایمیل کافه مگ هم می توانید با ما مکاتبه و تبادل اطلاعات کنید.

ایمیل کافه مگ : info@kafemag.com

(Visited 20 times, 1 visits today)